Mezoterapie

TEOSYAL PureSense REDENSITY I – mezoterapie pro rejuvenaci a rozjasnění pleti

Redensity I. díky svému unikátnímu složení hloubkově hydratuje a obnovuje strukturu pleti, dodává pokožce jas a pružnost.  Obsahuje dokonale vyvážený koktejl tělu vlastních, tedy přirozených látek, jako kyselina hyaluronová, směs aminokyselin, minerálů a vitaminu.
Aplikuje se metodou light filling – injekčně do střední vrstvy kůže. Ošetření lze podstoupit v jakémkoliv věku, a to jako preventivní zákrok, nebo již při rozvinutých známkách stárnutí pleti. Redensity I. je vhodné pro jemnou pokožku tváře (včetně očního okolí), krku, dekoltu, hřbetech rukou.  Výsledek je jednotný a dokonale přirozený.

ČTĚTE VÍCE

 

Dermaheal HL (Hair Loss) – mezoterapie proti vypadávání a pro zlepšení kvality vlasů

Dermaheal HL (Hair Loss) je produkt určený k mezoterapii vlasů. Po aplikaci této terapie budou kořínky Vašich vlasů opravdu revitalizovány. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů.
Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve, čímž dochází k výživě vlasových váčků, a zlepšují celkový stav pokožky hlavy.

ČTĚTE VÍCE

 

 

Dermaheal Stem C´rum HL mezoterapie proti vypadávání a pro zlepšení kvality vlasů s výtažkem kmenových buněk

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokážou revitalizovat vlasové váčky. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve, a tím pádem vyživují vlasové váčky a zlepšují celkový stav pokožky hlavy.
Jedná se o nejúčinnější vlasovou mezoterapii značky Dermaheal.

ČTĚTE VÍCE